Webinář: Jak nastavit manažerský reporting pro začátečníky

Vždy aktuální a dobře nastavený reporting je základem každého správného manažerského rozhodnutí. Poradíme vám, jak ze svého kapitánského můstku úspěšně ukormidlovat celou firmu.


Registrovat se


O čem vypovídá rozvaha? A co vám může napovědět výsledovka? Provedeme vás nastavením manažerského reportingu pro malé a střední firmy.

Po účasti na našem webináři budete přesně vědět, jak na tom vaše firma je (a taky kterákoliv jiná), kolik peněz vydělala a za co je utratila.

Zjistíte, kolik své firmě dlužíte (nebo ona vám) a kam se podívat na to, kolik peněz máte účetně v pokladně s. r. o. Třeba vás to překvapí.

Začneme od základů – vysvětlíme rozdíly mezi příjmem a výnosem, nákladem a výdajem – a skončíme u toho, kolik letos zaplatíte na dani.

Všechno si názorně proklikáme na příkladu našeho online reportingu.

Webinář je zdarma. Provede vás Martin Tyšer, MBA, z účetní agentury Nastejnelodi.cz. ⛵


Kdy a kde

úterý 23. listopadu 2021, 10:00–11:30

online
odkaz vám včas pošleme e-mailem


O Martinovi

Martin Tyšer se přes dvanáct let pohybuje ve finančním řízení firem. Specializuje se na finanční management, plánování, controlling, balanced scorecard a team management. Finančně řídil organizaci s ročním obratem přes miliardu korun a je spoluzakladatelem firmy s ročním obratem přes 120 milionů.

A taky je to náš hlavní kormidelník.


⬇️ Registrace

Nevidíte registrační formulář? Klikněte sem.