Reference

 • Námořníci z Nastejnelodi.cz se starají o účetnictví všech mých podnikání. Zpracování dokladů zajišťují tak, že mi to nebere skoro žádný čas. Domluva funguje, slovo se drží. Mám pocit, že ten tým kope za mě. Nejenže se o mé firmy stará kvalifikovaná účetní, která zná všechny podrobnosti: Když je můj dotaz složitější, zapojí celý tým a řešení je na světě cobydup. Nerozhodí je ani start-up, zahraniční legislativa, krypto nebo jakákoli jiná forma podnikání. Doporučuji přejít.

  Mirek Černý

  Insightee s.r.o.
  Mirek Černý
 • S Nastejnelodi.cz spolupracujeme dlouho. Celou dobu se to nese v duchu rychlé komunikace a ochoty řešit naše problémy a otázky, které se týkají nejen účetnictví, ale i business developmentu. Velkou přidanou hodnotu vidím v propracovaném reportingu, který nám ukazuje data srozumitelnou formou a v reálném čase. Tohle jinde asi moc nenajdete.

  Jiří Kratochvíl

  DIGITAAL.CZ s.r.o.
  Jiří Kratochvíl
 • Kompletná spokojnosť. Zreteľná a transparentná komunikácia. Rýchle, kompetentné riešenie problémov. Prehľadná spätná väzba k aktuálnemu finančnému stavu. Prvotriedne štandardy pri vedení klienta. Fanatická dôslednosť. Predčené moje najvyššie očakávania! A neboli malé. Jedno z najlepších rozhodnutí za 10 rokov v biznise!

  Radovan Jenčík

  Visionary Leadership Alchemy s.r.o.
  Radovan Jenčík
 • Potřebovali jsme někoho, kdo by nám pomáhal plout klidným oceánem papírů i rozbouřeným mořem byrokracie. Jsme moc rádi, že jsme našli celou posádku, která dbá na to, abychom v lodi neměli nejen díru, ale také abychom pluli hladce a bezstarostně.

  Martina Carchenilla

  Sweet Flow s.r.o.
 • Hledala jsem firmu, která mi pomůže s účetnictvím – poradí, vysvětlí, najde řešení a udělá vše, co je třeba. Hlavně s co nejmenším nárokem na můj čas. V Nastejnelodi.cz jsem našla skvělé lidi, kteří stojí o mou zpětnou vazbu, neustále zlepšují své služby, jsou ochotní naslouchat a svou práci dělají profesionálně. Většina věcí se děje online, nezdržují mě zbytečnostmi. Nastejnelodi.cz doporučuji pro všechny, kteří nemají čas řešit své účetnictví sami, nebo nejsou spokojení se svou účetní a raději chtějí tuto práci předat profesionálům.

  Markéta Hrušková

  Markéta Hrušková
 • Nastejnelodi.cz je náš bezpečný přístav pro účto a personální agendy. Před dvěma lety nám velmi pomohli při přechodu od jiné firmy. Oceňujeme komplexní přístup k celé oblasti účetnictví a daňového poradenství. Sdílení dokumentů je pohodlné, rychlá, jasná a včasná komunikace je pro kapitána Martina a účetní Báru samozřejmostí. A navíc si perfektně poradí i s požadavky naší mateřské společnosti.

  Kateřina Zelená

  Columbus Global s.r.o.
  Kateřina Zelená
 • Domluva s účetní Ivetou z Nastejnelodi.cz je výborná. Nastavili jsme si systém tak, aby nám to šetřilo práci a zároveň to bylo přehledné. Iveta je ochotná, milá, vychází vstříc, snaží se mi usnadňovat práci. Po zkušenosti s předchozí účetní, kdy pro mě komunikace s nimi byla skoro stresující záležitost, si tohle fakt užívám.

  Věra Sasková

  PARAKALO s.r.o.
  Věra Cihlářová
 • Účetní je jako fotbalový rozhodčí. Nejlepší je, když o něm nevíte a všechno běží podle pravidel. Přesně to jsme po letech hledání našli v týmu Nastejnelodi.cz. Po více než roční spolupráci považuji výběr Nastejnelodi.cz za jedno ze svých nejlepších manažerských rozhodnutí.

  Kamil Pavlíček

  Unifer alfa, a.s.
  Kamil Pavlíček
 • Nastejnelodi.cz se opravdu chovají, jako by se mnou byli na stejné lodi. Zodpovědný, profesionální a zároveň lidský přístup. Rychlá a bezproblémová komunikace. Jsem spokojený a dávám 10/10!

  Petr Skovajsa

  less &better
  Petr Skovajsa
 • Spolupráce s Nastejnelodi.cz je profesionální a zároveň přátelská. Oceňuji jejich pečlivý přístup, kvalitní komunikaci a praktické rady. Všechny tři firmy, které mám, spravuje právě Nastejnelodi.cz.

  David Smička

  Ideacluster s.r.o.
  David Smička
 • Když jsem se při zakládání firmy rozhodovala, komu se svěřím do účetní péče, hledala jsem někoho, s kým budu na podobné vlně. U Nastejnelodi.cz oceňuji rychlou komunikaci, ochotu pomoci a že pokud vznikne nějaká nepříjemná situace, dokáží se k tomu postavit čelem. Díky nim se cítím ve vodách podnikání bezpečně.

  Lenka Valíčková

  pošliRADOST s.r.o.
  Lenka Valíčková
 • Spolupráci s Tomášem a Martinem z Nastejnelodi.cz hodnotím velice pozitivně. Máme tu zkušenost více než rok a půl a výsledky spolupráce vidíme jak v číslech, tak ve fungování firmy, a to velmi významně.

  Jan Sedláček

  Luceo s.r.o.
  Jan Sedláček
 • ​K Nastejnelodi.cz jsem se nalodila s očekáváním svěřit účetnictví spolku někomu, kdo tomu skutečně rozumí, na koho se mohu stoprocentně spolehnout a hlavně s nadějí mít někoho, kdo mi poskytne všechny důležité účetní a daňové informace jako podklad pro manažerské rozhodování. Služeb Nastejnelodi.cz využívám už několik let a jsem velmi spokojená. Vše, co jsem si od spolupráce slibovala, se děje. Bezvadná komunikace, ochota pomoci a snaha dál zlepšovat nabízené služby.

  Šárka Škodová

  Klub Rubikon, z.s.
  Šárka Škodová
 • S Nastejnelodi.cz jsem maximálně spokojen. Jejich servis je perfektní. A to i ohledně poradenství v oblasti řízení finanční stránky firmy a dělání businessových rozhodnutí na základě účetních dat. Je vidět, že všem lidem v Nastejnelodi.cz na nás záleží. Děkuji!

  Ondřej Lang

  Ráj kování s.r.o.
  Ondřej Lang
 • S holkami a kluky z Nastejnelodi.cz se máme rádi už více než pět let. Líbí se mi, jak se neustále posouvají a nebojí se změn. Kámoši do podnikání, na které se můžu spolehnout!

  Martin Ullmann

  Ullmanna s.r.o
  Martin Ullmann
 • Nastejnelodi.cz je skvělý tým příjemných lidí, na který se mohu vždy spolehnout. Oceňuji jejich profesionální a zároveň přátelský přístup včetně rad. Nejen v rámci účetnictví, ale i celkově v podnikání.

  Daniel Škubal

  Black Kale s.r.o.
  Daniel Škubal
 • Jako rychle rostoucí start-up se chceme soustředit na naše klienty a rozvoj produktů. Účetnictví proto byla první věc, kterou jsme outsourcovali. V Nastejnelodi.cz jsme našli partnera, který se dokázal flexibilně přizpůsobit našim požadavkům a stíhat naše tempo. Celá spolupráce navíc probíhá digitálně, což je pro náš remote tým a způsob práce klíčové. Díky za to.

  Jan Kyselý

  FUTURE SALES solutions s.r.o.
  Jan Kyselý
 • Chci poděkovat Nastejnelodi.cz za profesionální a lidský přístup. Před začátkem spolupráce jsem měl samostatné účetní a to, co teď zažívám s Nastejnelodi.cz, je pro mě něco nepopsatelného. Věnují se mi a neustále radí, co a jak udělat nebo upravit, abych měl všechno v pořádku. Zkrátka je to tým profesionálů ve svém oboru a být v jejich péči je radost.

  Daniel Mozga

  Daniel Mozga Finance, s.r.o.
  Daniel Mozga
 • Ze začátku jsme si účetnictví dělali sami a nebylo to dobré. Teď se můžeme soustředit na naše poslání a rozvoj projektu — a Nastejnelodi.cz se starají o všechno kolem účetnictví, HR, každoměsíčních výstupů a přiznání. Díky za to!

  Ondřej Běnek

  Levitio Solutions, s.r.o.
  Ondřej Běnek
 • Nastejnelodi.cz spravuje účetnictví mé firmy opravdu dlouho. Jsem spokojený se servisem, cenou i eventy, které firma pravidelně pořádá v Ostravě.

  Adam Wojnar

  Hurá do světa, z. s.
  Adam Wojnar
 • S Nastejnelodi.cz spolupracujeme dlouhodobě. Pomáhají nám nejen s účetnictvím, ale i se všemi důležitými rozhodnutími, které ovlivňují naše finanční hospodaření. I přes svou profesionalitu si zachovávají velmi přátelský přístup a svou pracovitostí a ochotou opravdu dostávají svému jménu.

  Kristýna Klepáčková

  AIESEC Česká republika
  Kristýna Klepáčková
 • Jste super. Oceňuji osobní přístup, flexibilitu, otevřenost a profesionalitu. Díky, že podstatnou část byrokracie děláte za mě.

  Arnošt Štěpán

  OSVČ
 • Je to už několik měsíců, co spolupracuji s Nastejnelodi.cz a konkrétně s účetní Adrianou. Chtěla jsem vám napsat, že jsem moc spokojená a jsem ráda, že jsem si vás vybrala. Adriana je velmi vstřícná, flexibilní a mohu se na ni s důvěrou se vším obrátit. Oceňuji zejména její trpělivost, ochotu hledat cesty pro optimalizaci a její nasazení. Moc si naší spolupráce a toho, co pro mě Adriana dělá, vážím.

  Nela Kubasová

  REALITNÍ SHAKER s.r.o.
 • Účetní z Nastejnelodi.cz si vždy poradí. Je to pro mě velká úleva do podnikání. Práce je baví a tomu odpovídá i jejich přístup. Účetnictví už pro mě není stres, ale podpora a okamžitá orientace, díky které se mohu správně rozhodovat a plánovat.

  Laura Ježová

  Trilogická synergie s.r.o.
 • Chceme vám poděkovat za celý tým – za váš přístup a poslání vést firmy kupředu.

  Petra Kvasnicová

  BEST KITES, S.R.O.
 • Spolupráce s Tomášem z Nastejnelodi.cz byla vždy bezproblémová a mohu ji vřele doporučit.

  Eva Stýskalová

  AvantiTour, s.r.o.