Náš příběh

Náš příběh:

Aneb jak jsme se dali dohromady? Proč a čeho chceme dosáhnout?

Oba jsme vyrůstali v „účetních rodinách“, naše maminky po řadu let vedou úspěšně své účetní firmy. Co nás dva rovněž spojuje je fakt, že už během studií na střední a vysoké škole jsme dělali vždy něco navíc.

Seznámili jsme se na národní centrále organizace AIESEC.

aiesec_official_short_logo

Kdo je Martin?

Martin se stal již ve 22 letech zodpovědný za finance této organizace a za cca 15 milionový rozpočet, prošel si několikaletými praxemi jak v českém, tak německém bankovnictví. Nyní dozoruje za AIESEC International financování pro více jak 120 zemí s celkovým rozpočtem kolem 31mil. Euro.

Zajímavost: „Martin zná 1000 způsobů přípravy vajíček a párků!“ říká Tomáš.

Kdo je Tomáš?

Tomáš má zkušenosti s péčí o stávající klienty a akvizicemi nových zákazníků. Ve svých 24 letech vedl a motivoval více jak 100 členný tým obchodníků v 10 pobočkách organizace AIESEC. Dokázal rovněž během jednoho roku sám zrealizovat akvizice nových partnerů ve výši necelého 1mil. Kč.

Zajímavost: „Za ty roky, co znám Tomáše, jsem zjistil, co na něj platí. Je neuvěřitelně soutěživý. Vsaďte se!“ říká Martin.

Proč jsme začali podnikat?

Klíčová byla pro mě (Tomáše) praxe v Brazílii, kde jsem zjistil 2 zásadní věci:

  1. mám rád Českou republiku a náš Moravskoslezský kraj (MSK),
  2. nemáme se zde vůbec špatně, jak si hlavně sami myslíme.

Vadí mi, že přesto řada lidí odchází z MSK do Prahy či zahraničí a málokdy se vracejí zpět. Proto jsem založil Klub Patriotů Moravskoslezského kraje, kde se setkáváme s TOP osobnostmi našeho regionu, kde dochází k networkingu, a kde se snažíme ukazovat i pozitiva, na která zde můžeme být hrdí.

Logo - cover

Čeho chceme dosáhnout?

Samotné řečnění ovšem nepomůže, je potřeba mít za sebou i konkrétní výsledky, věci měnit, dělat. Proto díky našemu rodinnému zázemí a zkušenostem jsem se rozhodl podnikat v oblasti účetnictví. A Martin byl na prvním místě seznamu potenciálních partnerů. Jsem rád, že tuto nelehkou výzvu přijal.

Naší motivací je vybudovat globální účetní a poradenskou společnost se sídlem v našem kraji, která bude dávat lidem práci a přinášet tolik potřebný optimismus. Účetnictví posouváme o laťku výše, pro potřeby 21.století, díváme se na tuto oblast v širším měřítku.  Jde nám o více než jen o „pouhé“ účetnictví.  Pomáháme živnostníkům a společnostem, jsme jejich partnerem na win-win bázi. Řídíme se heslem: „pokud rostete Vy, pak my rosteme s Vámi„. Dáváme klientům pravidelné manažerské reporty šité na míru, propojujeme naše klienty, skupinově zastupujeme, vyjednáváme lepší podmínky a vytváříme synergie.

Pokud očekáváte od účetního něco navíc a jste na podobné „vlně“, pak vítejte na palubě, jsme na stejné lodi.

 

Přistup na palubu

[su_row] [su_column size=“1/2″] [easy_contact_forms fid=1] [/su_column] [su_column size=“1/2″]

Zůstaň v kontaktu

Chci odebírat tipy a triky
pro podnikatele

[su_button size=“8″ url=“http://eepurl.com/FrrZT“]Získávat tipy[/su_button]
Dostaneš ZDARMA balíček nejčastěji používaných smluv pro podnikání
(ověřených právníkem).
[/su_column] [/su_row]