Reference

 • S holkami a kluky z Nastejnelodi.cz se máme rádi už více než pět let. Líbí se mi, jak se neustále posouvají a nebojí se změn. Kámoši do podnikání, na které se můžu spolehnout!

  Martin Ullmann

  Ullmanna s.r.o
 • S Nastejnelodi.cz spolupracujeme už dlouho. Celou tu dobu se spolupráce nese v duchu rychlé komunikace a ochoty řešit naše problémy a otázky, které se týkají nejen účetnictví, ale i business developmentu. Právě v tom vidím velkou přidanou hodnotu. Oceňujeme i tipy, které nám pravidelné chodí do e-mailu a posouvají naše podnikání dopředu. Nejvíce však chci vyzdvihnout propracovaný online reporting, který nám kdykoliv a kdekoliv ukazuje data srozumitelnou formou a v reálném čase. Tohle jinde asi moc nenajdete.

  Jiří Kratochvíl

  Kormidelník DIGITAAL.CZ & HRko
 • Nastejnelodi.cz se opravdu chovají, jako by se mnou byli na stejné lodi. Zodpovědný, profesionální a zároveň lidský přístup. Rychlá a bezproblémová komunikace. Jsem spokojený a dávám 10/10!

  Petr Skovajsa

  less &better
  Petr Skovajsa
 • Domluva s Ivetou je výborná, nastavily jsme si systém tak, aby nám to šetřilo práci a zároveň to bylo přehledné. Iveta je ochotná, milá, vychází vstříc, snaží se mi usnadňovat práci. Po zkušenosti s předchozí účetní, kdy pro mě komunikace s nimi byla skoro stresující záležitost, si tohle fakt užívám.

  Věra Sasková

  PARAKALO
  Věra Sasková
 • Jako rychle rostoucí start-up se chceme primárně soustředit na naše klienty a rozvoj produktů. Účetnictví proto byla první věc, kterou jsme se rozhodli outsourcovat. V Nastejnelodi.cz jsme našli partnera, který se dokázal flexibilně přizpůsobit našim požadavkům a stíhat naše tempo. Celá spolupráce navíc probíhá digitálně, což je pro náš remote tým a způsob práce klíčové. Díky za to.

  Jan Kyselý

  FUTURE SALES solutions s.r.o.
  Jan Kyselý
 • Vážím si vašeho přístupu a přímé komunikace. Vždy víme, co se děje a co nás čeká, jaké jsou možnosti. Takový přístup vůbec není automatický a pro firmy samozřejmý, o to víc si ho cením. A velký dík patří i paní Dianě, která nás má na starosti.

  Šárka Škodová

  Klub Rubikon, z.s.
  Šárka Škodová
 • Chci poděkovat Nastejnelodi.cz za profesionální a lidský přístup. Před začátkem spolupráce jsem měl samostatné účetní a to, co teď zažívám s Nastejnelodi.cz, je pro mě něco nepopsatelného. Věnují se mi a neustále radí, co a jak udělat nebo upravit, abych měl všechno v pořádku. Zkrátka je to tým profesionálů ve svém oboru a být v jejich péči je radost.

  Daniel Mozga

  Daniel Mozga Finance, s.r.o.
  Daniel Mozga
 • Je to již několik měsíců, co spolupracuji s Nastejnelodi.cz a konkrétně s Adrianou. Chtěla jsem vám napsat, že jsem moc spokojená a jsem ráda, že jsem si vás vybrala. Adriana je velmi vstřícná, flexibilní a mohu se na ni s důvěrou se vším obrátit. Oceňuji zejména její trpělivost, ochotu hledat cesty pro optimalizaci a její nasazení. Moc si naší spolupráce a toho, co pro mě Adriana dělá, vážím.

  Nela Kubasová

 • Nastejnelodi.cz spravuje účetnictví mé firmy opravdu dlouho. Jsem spokojený se servisem, cenou i eventy, které firma pravidelně pořádá v Ostravě.

  Adam Wojnar

  Hurá do světa, z. s.
 • Se spoluprací s Nastejnelodi.cz jsem maximálně spokojen. Jejich servis je perfektní, a to i co se týče poradenství v oblasti řízení finanční stránky firmy a dělání business rozhodnutí na základě účetních dat. Je vidět, že všem lidem v Nastejnelodi na nás záleží. Děkuji!

  Ondřej Lang

  Ráj kování s.r.o.
 • S Nastejnelodi.cz spolupracujeme dlouhodobě. Pomáhají nám nejen s účetnictvím, ale i se všemi důležitými rozhodnutími, které ovlivňují naše finanční hospodaření. I přes svou profesionalitu si stále zachovávají velmi přátelský přístup a svou pracovitostí a ochotou opravdu dostávají svému jménu.

  Kristýna Klepáčková

  AIESEC Česká republika
 • Martin a Tomáš mi se svým týmem Nastejnelodi.cz zásadně zjednodušují podnikatelský život a dovolují mi energii dávat tam, kde je to důležité. Bez jejich komplexní a profesionální podpory už si svůj business nedokážu představit.

  Zdeněk Tesárek

  LeJoe, s. r. o.
 • Skvělý tým příjemných lidí, na který se mohu vždy spolehnout. Oceňuji jejich profesionální a zároveň přátelský přístup včetně rad nejen v rámci účetnictví, ale i celkově v podnikání.

  Daniel Škubal

  Black Kale s.r.o.
 • Spolupráci s Tomášem a Martinem z Nastejnelodi.cz hodnotím velice pozitivně. Máme tu zkušenost více než rok a půl a vidíme výsledky spolupráce jak v číslech, tak ve fungování firmy, a to velmi významně.

  Jan Sedláček

  Luceo s.r.o.
 • Spolupráce s týmem Nastejnelodi.cz je profesionální a zároveň přátelská. Oceňuji jejich pečlivý přístup, kvalitní komunikaci a praktické rady. Všechny tři firmy, které mám, spravuje právě Nastejnelodi.cz.

  David Smička

  Ideacluster s.r.o.
 • Účetní je jako fotbalový rozhodčí – nejlepší je, když o něm nevíte a všechno běží podle pravidel. Přesně to jsme po letech hledání našli v týmu Nastejnelodi.cz. Po více než roční spolupráci považuji výběr Nastejnelodi.cz za jedno ze svých nejlepších manažerských rozhodnutí.

  Kamil Pavlíček

  Ředitel Unifer alfa, a.s.
 • S Nastejnelodi.cz spolupracujeme už dlouho, a to především v rámci konzultací a rozvoje našeho podnikání. S klidným svědomím mohu jejich služby doporučit. Kluci mají velký přehled v oboru, což se odráží v kvalitě jejich konzultací. Vyznají se jak ve standardní účetní problematice, tak v aktuálních světových trendech v oblasti consultingu.

  Dva Mluvčí
 • Chceme vám poděkovat za celý tým – za váš přístup a poslání vést firmy kupředu.

  Petra Kvasnicová

  BEST KITES
 • 100% spolehlivost, rychlost řešení, umíte poradit, když je třeba. A máte jeden z mála newsletterů, které s chutí čteme! Jen škoda, že na ta klientská piva to máme moc daleko.

  Kamil

  UNIFER
 • Líbí se mi, že se na vás můžu obrátit s jakoukoliv otázkou týkající se daní nebo účetnictví a vždy konstruktivně a kreativně pomůžete. Rovněž oceňuji samostatnost, s jakou řešíte všechna podání na finanční úřady.

  Mirek Černý

  Futurelytics
 • Martin je velice pracovitý člověk a měl pro naši pobočku vysokou přidanou hodnotu.

  Irena Šímová

  ředitelka HP Plzeň, UniCredit Bank
 • Martin hat stets durch weit überdurchschnittlichem Einsatz und Fleiß beeindruckt. Fachlich ist er auf einem sehr guten Niveau.

  Dennis Rodiek

  Abteilungsdirektor, Berenberg Bank, Bremen
 • I would have no difficulty imagining many different roles or support areas where Martin would be an amazing asset for the organization.

  Rolf Schmachtenberg

  President of AIESEC International
 • Tomáš is hardworking and responsible person with strong focus on results.

  Dagmar Jeřábková

  Hyundai Motor Manufacturing Czech, s.r.o.
 • For one year I had the chance to see a person who didn’t act as a leader because of the position he held, but a person that acted for a vision, for a greater purpose because he truly believes in it.

  Alexandru Negurici

  Youth Representative of Romania at United Nations
 • Spolupráce s Tomášem byla vždy bezproblémová a mohu jej vřele doporučit.

  Eva Stýskalová

  majitelka AvantiTour, s.r.o., členka Rotary klubu Ostrava International

...a kdy naskočíte na palubu vy?