Reference

 • Využívám společnost nastejnelodi.cz pro účetnicví své firmy Hurá do Světa již několik let. Jsem spokojený se servisem, cenou i společenskými událostmi, které firma pravidelně pořádá v Ostravě, kde je možné seznámit se s jinými podnikateli.

 • Se spolupráci s Nastejnelodi.cz jsem maximálně spokojen. Především servis od Tomáše i Martina je perfektní i co se týče poradensví v oblasti řízení finanční stránky firmy a dělání byznys rozhodnutí na základě účetních dat. Jde vidět, že všem lidem v Nastejnelodi na nás záleží. Děkuji. :-)

  Ondřej Lang, Ráj kování s.r.o.

 • S Nastejnelodi.cz spolupracujeme již více než rok a za tu dobu nám pomohli nejen s účetnictvím, ale se všemi důležitými rozhodnutími, které ovlivňují naše finanční hospodaření. I přes svou profesionalitu si stále zachovávají velmi přátelský přístup a svou pracovitostí a ochotou opravdu dostáli svému jménu.

  Kristýna Klepáčková, AIESEC Česká republika

 • Martin a Tomáš se svým týmem „Na stejné lodi“ mi zásadně zjednodušují můj podnikatelský život a dovolují mi mou energii dávat tam, kde je to důležité. Bez jejich komplexní a profesionální podpory si snad již svůj business nedokáži představit.

  Zdeněk Tesárek, LeJoe, s. r. o.

  LeJoe, s. r. o.
 • Skvělý tým příjemných lidí, na který se mohu vždy spolehnout. Oceňuji jejich profesionální a zároveň přátelský přístup, včetně rad nejen v rámci účetnictví, ale celkově v podnikání.

  Daniel Škubal, Black Kale s.r.o.

 • Spolupracujeme s firmou NaStejneLodi.cz 1 rok. Během této doby probíhá vše k naší plné spokojenosti.

  Michal Martoch, Idealine Solutions s.r.o.

 • Spolupráci s Tomášem a Martinem z Na stejné lodi hodnotím velice pozitivně. Máme tu zkušenost více jak rok a půl a vidíme výsledky téhle spolupráce jak v číslech, tak ve fungování firmy a to velmi významně.

  Jan Sedláček, Luceo s.r.o.

 • Spolupráce s týmem Na stejné lodi, je profesionální a zároveň přátelská. Také oceňuji pečlivý přístup, kvalitní komunikaci a praktické rady. Všechny tři firmy, které mám, spravuje právě tým Tomáše Buchwaldka a vřele to doporučuji i Vám.

  David Smička, Ideacluster s.r.o.

 • S Tomášem a Martinem máme řekl bych velmi dobré vztahy i díky jejich velmi profesionálnímu a přitom osobnímu přístupu. Delší dobu jsem účetní firmu hledal, ale až s Na stejné lodi jsem trefil do černého. Mají přístup, který přesně očekávám, tedy nezadají pouze má data do programu nebo DP, ale navrhnou mi právě na základě dat, co bych měl v podnikání dělat, způsoby optimalizace a předloží fakta pro mé manažerské rozhodnutí.

  Jiří Kratochvíl, online marketér - entrepreneurship group s.r.o.

 • Dal jsem na doporučení a jsem nadmíru spokojen. Neformálnost, cenné konzultace, používání moderních nástrojů a networking. Třešničkou na dortu je možnost komunikace v angličtině či němčině včetně finančních reportů.

  Martin Ullmann, jednatel spol. Incentage CZ s.r.o.

 • Účetní je jako fotbalový rozhodčí – nejlepší je, když o něm ani nevíte a všechno běží podle pravidel. Přesně to jsme po letech hledání našli v týmu Na stejné lodi. Po více než roční spolupráci považuji výběr Na stejné lodi za jedno ze svých nejlepších manažerských rozhodnutí.

  Kamil Pavlíček, ředitel Unifer alfa, a.s.

 • Se společností Na stejné lodi spolupracujeme již více než rok především v rámci konzultací a rozvoje našeho podnikání a s klidným svědomím mohu jejich služby doporučit. Kluci mají velký přehled v oboru, což se odráží v kvalitě jejich konzultací. Vyznají se jak ve standardní účetní problematice, tak i v aktuálních světových trendech v oblasti „kunzultingu“, takže Na stejné lodi doporučují oba 2 MLUVČÍ :-)

  DVA MLUVČÍ
 • Chceme vám poděkovat za celý team BEST KITES, za váš přístup a poslání, kterým vedete firmy kupředu.

  kites.cz - BEST KITES

  Petra Kvasnicová
 • 100% spolehlivost, rychlost řešení, umíte poradit, když je třeba. A máte jeden z mála newsletterů, které s chutí čteme :-) Jen škoda, že na ty klientská piva to máme moc daleko :-(

  Kamil

  UNIFER
 • Líbí se mi, že se na vás můžu obrátit s jakoukoliv otázkou týkaíicí se daní/účetnictví a že se snažíte konstruktivně a kreativně pomoct. Rovnež oceňuji vaši samostatnost, s jakou řešíte všechna podání na FÚ apod.

  Mirek Černý

  Futurelytics
 • Osobní přístup, vždy snaha vyhovět, tah dopředu – snaha rozvíjet se, To, že cítím Vaši snahu pomoci s businessem.

  Ondřej Lang

 • Martin je velice pracovitý člověk a měl pro naší pobočku vysokou přidanou hodnotu.

  Ing. Irena Šímová

  ředitelka HP Plzeň, UniCredit Bank
 • Martin hat stets durch weit überdurchschnittlichem Einsatz und Fleiß beeindruckt. Fachlich ist er auf einem sehr guten Niveau.

  Dennis Rodiek

  Abteilungsdirektor, Berenberg Bank, Bremen
 • I would have no difficulty imagining many different roles or support areas where Martin would be an amazing asset for the organization.

  Rolf Schmachtenberg

  President of AIESEC International
 • Využívám společnost nastejnelodi.cz pro účetnicví své firmy Hurá do Světa již několik let. Jsem spokojený se servisem, cenou i společenskými událostmi, které firma pravidelně pořádá v Ostravě, kde je možné seznámit se s jinými podnikateli.

  Adam Wojnar, Hurá do světa z.s.

  zakladatel portálu Hurádosvěta.cz
 • Tomas is hardworking and responsible person with strong focus on results.

  Dagmar Jeřábková

  Hyundai Motor Manufacturing Czech, s.r.o.
 • For one year I had the chance to see a person who didn’t act as a leader because of the position he held, but a person that acted for a vision, for a greater purpose because he truly believes in it.

  Alexandru Negurici

  Youth Representative of Romania at United Nations
 • Spolupráce s Tomášem byla vždy bezproblémová a mohu jej vřele doporučit.

  PeadDr. Eva Stýskalová

  majitelka AvantiTour, s.r.o., členka Rotary klubu Ostrava International

...a kdy naskočíte na palubu vy?