Služby pro velké firmy

Specializované účetní,
daňové a konzultační služby
pro velké firmy.

Nabízíme profesionální řešení pro velké firmy s desítkami zaměstnanců, stovkami faktur a hromadou majetku. Nejčastěji řešíme tyto potřeby:

1. Víte, že v účetnictví je třeba něco napravit

 • Nejprve vás poznáme a rozklíčujeme všechny procesy ve firmě.
  Tuto fázi si účtujeme zvlášť. Může trvat až půl roku v závislosti na velikosti firmy.
 • Potom projektově navrhneme cenu za komplexní rekonstrukci účetnictví. Vezmeme to od píky.
 • Až všechno vyčistíme a doladíme, stanovíme cenu za běžné měsíční zpracování.
 • Nastavíme vám manažerský systém reportingu na míru včetně schvalování dokladů a vytváření platebních příkazů.
 • Na základě zjištěných problémů se můžeme domluvit pouze na částečné rekonstrukci účetnictví.

2. Potřebujete více vidět do stávajícího účetnictví

 • Nezapomeňte, že jako majitel*ka firmy osobně zodpovídáte za vedení účetnictví v souladu se zákonem, pokud tuto odpovědnost nepřenášíte na externí kanceláře.
 • Provedeme komplexní audit vedení účetnictví.
 • Nastavíme vám manažerský systém reportingu na míru včetně schvalování dokladů a vytváření platebních příkazů.
 • Zajistíme „kontrolu více očí“, která vyřeší vaše pochybnosti o stavu interně vedeného účetnictví.
 • Cenu stanovíme projektově podle náročnosti účetnictví.

3. Chcete zefektivnit účetní procesy a ušetřit

 • Možná máte interní účetní, zvažujete outsourcing, ale nejste si zatím jistí.
 • Provedeme analýzu účetních procesů a částečně je automatizujeme.
 • Nastavíme „schvalovací kolečko“ dokumentů ve firmě a celou flow tak zefektivníme.
 • Cenu stanovíme projektově podle náročnosti účetnictví.

Máme s tím zkušenosti

 

DONAU LAB Prague„Dlouho jsme zaměstnávali vlastního účetního, se kterým jsme ale nebyli úplně spokojení. Po referenci jsem se rozhodl tuto agendu outsourcovat a svěřit Nastejnelodi.cz — a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, která jsem udělal. Dostali jsme na míru přizpůsobený manažerský reporting, ve kterém vidíme přesně ty ukazatele, které potřebujeme. Účetnictví si necháváme zpracovávat týdně. Komunikace je vlastně jen elektronická. A víme, že pokud bychom to potřebovali jinak, nebude to problém, protože Nastejnelodi.cz jsou mimořádně flexibilní.

— Karel Křenek, Managing Director

 

 

Ollies„Docela dlouho jsme měli tým interních účetních. Přestože nedodržovaly termíny, v reportech jsem nacházel chyby a na měsíční výsledky se nedalo spolehnout, outsourcing účetnictví jsem si nedokázal představit. Přišlo mi, že jenom interní účetní můžou být po ruce.

Jako majitel a jednatel firmy jsem neměl prostor a znalosti, abych mohl kontrolovat každý jejich krok a byl jsem čím dál tím nejistější… V lednu 2021 můj pohár trpělivosti bohužel (nebo bohudík!) přetekl a začali jsme spolupracovat s Nastejnelodi.cz.

Zjistili, jak fungujeme, a prozkoumali všechny interní procesy. Udělali revizi předchozího roku a opravili poměrně zásadní nedostatky. Nastavili reportingový systém na míru, ve kterém vidíme reálné výsledky — na jejich základě můžeme dělat strategická rozhodnutí. A hlavně začali zpracovávat účetnictví včas a v pořádku. Pomáhá nám taky služba externího finančního ředitele, který má komplexní pohled na výsledky společnosti a s kterým můžeme diskutovat další plány. Uklidňuje mě, že se o nás stará tým lidí, na který se můžu stoprocentně spolehnout. Vlastně nám kryje záda — a já se můžu naplno věnovat rozvoji firmy.

— Jakub Gondek, jednatel

 

 

Z důvodu tragické události se naše firma náhle ocitla bez finančního manažera. Proto jsme oslovili Nastejnelodi.cz a Martina Tyšera, jestli by byl schopný nám v této složité situaci pomoci a poskytnout poradenství.

Martin se svého úkolu ujal profesionálně, ačkoliv s naší společností a politikou firmy neměl žádné předchozí zkušenosti. Díky jeho pomoci byla firma schopná plnit stanovené úkoly a cíle včas.

Mimo každodenní agendy nám pomohl i s nastavením nových interních procesů a vylepšením těch stávajících.

— Petra Dylová, HR Manager

 

 

„Mať aktuálny prehľad o finančných ukazovateľoch firmy v reálnom čase je jeden z faktorov úspechu. Pred tým, ako sme spoznali reporting Nastejnelodi.cz, sme vychádzali z dát z nášho účtovného softvéru, ktoré sme manuálne prepisovali do rôznych tabuliek, zadávali sme vzorce a prepočítavali. Bola to neuveriteľne náročná práca, naviac keď máme viacero firiem. Vždy sme mali v pozadí otázky: Naozaj sme správne prepísali všetky dáta? Zohľadnili sme všetky účtovné kategórie? Sú všetky polia správne zavzorcované?

Reporting od Nastejnelodi.cz nám poskytol profesionálnu zmenu. Interne sme si zadefinovali, aké reporty chceme vyhodnocovať – mesačne, kvartálne i ročne a čo chceme vidieť v reálnom čase. Porady manažmentu sú teraz oveľa efektívnejšie, výsledky prehľadnejšie, percentá plnenia plánov vyhodnocované na dennej báze. Jednotlivé reporty ponúkajú naozaj výborné možnosti pre strategické rozhodovanie a finančné plánovanie. Vďaka týmto dátam môžeme povedať, že jednotlivé oblasti a divízie riadime firmy oveľa efektívnejšie.“

— Nina Oravcová, konateľka

 


Tereza Lichovníková

Domluvme se na schůzce

Tereza Lichovníková

tereza.lichovnikova@nastejnelodi.cz
+420 724 284 665